Camila Bordonaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Camila Bordonaba

Sve o Camili Bordonaba
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Interwju .. malo je straiji .. ali ipak ..

Go down 
AutorPoruka
Marizza_baLkan
Prvi put cujes za Camilu
Prvi put cujes za Camilu
Marizza_baLkan


Broj komentara : 30
Age : 31
Registration date : 2007-09-09

Interwju .. malo je straiji .. ali ipak .. Empty
KomentarNaslov komentara: Interwju .. malo je straiji .. ali ipak ..   Interwju .. malo je straiji .. ali ipak .. EmptyTue Sep 11, 2007 12:21 pm

Camila Bordonaba,koja ima samo 19 godina obozava raditi na televiziji.Protagonistica ove price pune strasti je Camila Bordonaba,jedna od cetvoro clanova Erreway-a ili Rebeldeway-a ako pricamo o seriji. I film Cuatro caminos ako pricamo o filmovima.

Sa svim ovim obavezama kako si uspjela naci vremena za ucenje glume?
Studirati glumu je nesto sto sam uvijek zeljela.Vec u trecoj godini rekla sam da cu studirati glumu cim zavrsi ta sezona,ali sam poslije zbog posla to morala odgoditi za jos jednu godinu.

To sto si odlucila studirati glumu znaci da zelis napustiti ovaj svijet glazbe?
Voljela bih raditi oba posla u isto vrijeme.Studiram z a slucaj da sutra budem zeljela ili morala raditi kao Filmska glumica tako cu vec imati titulu u tome.

I glazba je druga u tvojoj karijeri?

Glazba je dosla sasvim slucajno,isto kao i gluma jer ja nikada nisam mislila d cu biti glumica.Pocela sam ici na kastinge sa svojom sestrom i otkada sam pocela glumiti u seriji Chiquititas svida mi se sve vise i vise.A i glazba mi odlicno ide.

Televizija ili kino?

Isto mi je,ali mi se malo vise svida televizija jer ima ubrzani ritam kao i ja

Dali je televizija promjenila tvoj zivot?

Sigurno,da budem iskrena nisam to bas puno primjetila,jer sam pocela sa 12 godina glumiti u seriji Chiquititas i skoro pa nisam imala vremena za nesto drugo,kao da mije zivot oduvijek bio takav.Prije nisma izlazila,nisam isa plesati a moji prijatelji su bili iz osnovne skole…Zato neznam odgovor na ovo pitanje.Kada sam pocela izlaziti ljudi su me vec znali i bez srama sam vodila svoj zivot sasvim normalno.

Imas li nekakav neostvaren san?
Iako sam jos vrlo mlada voljela bih biti mama.I to mlada mama sa 24 ili 26 godina najvise:Nebi zeljela imati djecu starija jer mi se cini da bi mogla izgubiti priliku da radim s njima neke stvari koje bi dok sam mlada mogla raditi
Na vrh Go down
http://rebeldeway.blog.hr
 
Interwju .. malo je straiji .. ali ipak ..
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Camila Bordonaba :: Camila Bordonaba :: Intrevjui-
Idi na: