Camila Bordonaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Camila Bordonaba

Sve o Camili Bordonaba
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Camila Bordonaba

Go down 
AutorPoruka
Camila_girl
Najbolja Camilina drugarica
Najbolja Camilina drugarica
Camila_girl


Broj komentara : 377
Registration date : 2007-06-29

Camila Bordonaba Empty
KomentarNaslov komentara: Camila Bordonaba   Camila Bordonaba EmptyMon Jul 02, 2007 9:34 pm

Cami ima 22 godine i uziva raditi na televiziji. Pored toga redovan je student, bavi se komponiranjem pjesama, a izvjesno vrijeme i aktivno glumi.

Sa svim ovim obavezama kako si uspjela naci vremena za ucenje glume?
Studirati glumu je nesto sto sam oduvijek zeljela. Davno sam rekla da cu studirati glumu cim zavrsim srednju skolu, tako je i bilo.
To sto si odlucila studirati glumu znaci da zelis napustiti ovaj svijet muzike?
Voljela bih raditi oba posla u isto vrijeme. Studiram za slucaj da jednog dana zaista odlucim biti samo glumica. Tako da cu imati i diplomu za taj posao.
A muzika je na drugom mjestu u tvojoj karijeri?
Muzika je dosla sasvim slucajno, jer ja nikada nisam mislila da cu se pronaci u tom segmentu. Pocela sam ici na kastinge sa svojom sestrom i otkada sam pocela glumiti u seriji 'Chiquititas' muzika me sve vise privlacila. Kao i gluma, muzika mi se svidja, sve vise i vise. A i odlicno mi ide...tako barem kazu.
Televizija ili kino?
Isto mi je, ali mi se malo vise svidja televizija jer ima ubrzan ritam, sto me podsjeca na mene. Ne volim dugo sjediti na istom mjestu.
Da li je televizija promijenila tvoj zivot?
Sigurno da jeste! Da budem iskrena nisam to bas puno primjecivala jer sam pocela glumiti vec sa 12 godina u 'Chiquititas' i skoro pa nisam imala vremena za nesto drugo, kao da mi je zivot oduvijek bio takav. Prije nisam izlazila, nisam isla plesati, a moji prijatelji su bili oni iz osnovne skole... Zato zaista ne znam odgovor na ovo pitanje. Kada sam pocela izlaziti, ljudi su me vec znali i bez ikakvog stida sam vodila svoj zivot sasvim normalno.
Imas li neki neostvareni san?
Iako sam jos vrlo mlada voljela bih biti mama. I to mlada mama sa 24 ili 26 godina najvise. Ne bih zeljela imati djecu kao starija. Cini mi se da bih mogla izgubiti priliku da radim s njima neke stvari koje bih mogla raditi dok sam mlada.

Licna Karta
Ime i prezime: Camila Bordonaba
Nadimak: Cato, za porodicu, a Cami za prijatelje
Rodjena: 04.09.1984. - Argentina
Horoskopski znak: djevica
Zanimanje: glumica,pjevacica
Na vrh Go down
 
Camila Bordonaba
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Camila Bordonaba
» Camila
» Camila Bordonaba
» Camila Bordonaba Game
» La Bordonaba

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Camila Bordonaba :: Camila Bordonaba :: Intrevjui-
Idi na: