Camila Bordonaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Camila Bordonaba

Sve o Camili Bordonaba
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Camila

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Camila_girl
Najbolja Camilina drugarica
Najbolja Camilina drugarica
Camila_girl


Broj komentara : 377
Registration date : 2007-06-29

Camila Empty
KomentarNaslov komentara: Camila   Camila EmptyMon Jul 02, 2007 9:36 pm

KO JE CAMILA???

CAMILA:Najmladja sam u nasoj porodici i svidja mi se to.Moja sestra i brat su uvijek bili obazrivi i nikad se prema meni nisu ponasali kao prema detetu koje nista ne razume.kada sam bila mala,htela sam da moji roditelji imaju jos jedno dijete.Sanjala sam da pa pazim na svoju sestricu ili brata,ali vremenom sam se navikla na cinjenicu da sam posljednje dijete.Bila sam tuzna kada se moj brat ozenio,jer nisam htijela da ide.Htijela sam da uvijek bude sa mnom,kao veliki brat koji me cuva.On sada ima dve cerke,i zahvaljujuci njemu ponosna sam tetka dve preslatke dijevojcice.Moja sestra Melina mi je najbolja prijateljica.



*:NADIMCI???

CAMILA:Svi me zovu Cami.sestra me zove Berta,ali ne znam zasto...tako me zove otkad sam bila beba.



*:RODITELJI???

CAMILA:Moji roditelji imaju supermarket.Prvo je radio samo moj tata,a kasnije je i moja mama popcela raditi s njim.Odlaze rano ujutro,a vracaju se kasno.



*:TVOJ DOM???

CAMILA:Zivim u Buenos Airesu.Za mene je to najljepse mjesto na svijetu.Volim da putujem u druge zemlje,ali kad ostanem vise od dva dana,pocinje mi nedostajati moj dom.zivimo u stanu i svidja mi se.



*:TVOJA SOBA???

CAMILA:Sta da vam kazem.To je normalna soba,i ima sve sto joj je potrebno:krevet,TV,muzicku liniju sa mojim CD-ovima,...Volila bih da mi je soba obojena u palvo.Od kada znam za sebe sa sestrom dijelim sobu..Spavamo krevet do kreveta.Kada se moj brat ozenio,roditelji su nam predlagali da jedna od nas predje u njegovu sobu,ali smo radije ostale skupa.



*:OMILJENA HRANA???

CAMILA:Ja volim jesti,sto se srecom na meni ne vidi._Ono sto najvise volim je jedno argentinsko jelo koje pravi moja mama.



*:Kuvanje???

CAMILA:Ne znam kuvati.Najvise sto mogu napraviti je pasta.



*:OMILJENO PICE???

CAMILA:Soda.U restoranima narucujem Mate,koje vrijedi kao sluzbeno argentinsko pice i ima neki poseban ukus.



*:OMILJENI SKOLSKI PREDMET???

CAMILA:Nemogu izdvojiti neki predmet koji mi je najbolji.u svim predmetima ima nekih interesantnih i nekih dosadnih stvari.Ne patim na casovima matematike,a i sto tako se ne provodim na casovima literature.



*:JEZICI???

CAMILA:Govorim castellanski naravno,a u skoli ucim engleski.



*:OBAVEZE U KUCI???

CAMILA:Nemamo sluzavku i svi pomazemo u kuci.Moja sestra i ja radimo u kuhinji.Od kada nam je mama pocela raditi cijeli dan,znamo da moramo same vratiti majicu u ormar,jer se majica sama nece vratiti.



*:TVOJ ORMAR???

CAMILA:Svi misle da imam puno odela,ali to nije istina.U mojoj sobi imaju dva ormara,jedan je sestrin a jedan moj.Imamo puno majica koje dijelimo,posto nosimo istu velicinu.Pantalone nemozemo jer je ona veca od mene.



*:STIL OBLACENJA???

CAMILA:Najcesce oblacim pantalone.Jeans,jeans i opet jeans.Za amene je najvaznije da se osjijecam ugodno u odijeci.Ne oblacim haljine jer mi se ne svidjaju.Kada me pozovu na neko posebno mjesto,kao naprimjer na neku zabavu,napravim izuzetak.





*:A STO SE TICE SMINKE???

CAMILA:Iskreno,sto se tice sminke ne volim se sminkati.Ne razumijem cure koje dodju u skolu nasminkane kao da je neka zabava.Stavim malo senke na oci i gotovo.Za mene je prirodni izgled najljepsi.



*:NAKIT???

CAMILA:Ne volim se kititi.mindjuse,lancic i to je to.Parfemiram srebro i nemam kutije za nakit.Volim jednostavnije i skromnije stvari.


Još jedan kratki intrevju:
Sa svim ovim obavezama kako si uspjela naci vremena za ucenje glume?

Studirati glumu je nesto sto sam oduvjek zeljela.Davno sam kazala da cu studirati glumu cim zavrsim srednju skolu,I tako je bilo.

Televizija ili bioskop?

Isto mi je,ali mi se malo vise svida televizija jer ima ubrzani ritam sto me podsjeca na mene.Ne volim da sedim na jednom mjestu.

Da li je televizija promjenila tvoj zivot?

Sigurn jeste!Da budem iskrena to bas nisam puno primecivala,jer sam pocela sa 12 godina glumiti u seriji “Chiquititas” I skoro nisam imala vremana za nesto drugo,kao da mi je zivot oduvek bio takav.

Da li tvoja mama ima neke osobine,kao sto je imala Sonia Rey u toj seriji?

Naravno da ima,jako je lijepa kao Sonia Rey,ima smisla za humor,a I popularna je glumica u Argentini!!!

Da li je nekada postojala tvoja veza sa Benjaminom Rojasom?

Nije,ja I Benjamin smo samo dobri prijatelji I nista vise.

Da li imas neki ne ostvaren san?

I ako sam vrlo mlada voljela bih biti majka,ne bih voljela imati djecu kad budem starija.
Na vrh Go down
Marizza_baLkan
Prvi put cujes za Camilu
Prvi put cujes za Camilu
Marizza_baLkan


Broj komentara : 30
Age : 31
Registration date : 2007-09-09

Camila Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Camila   Camila EmptyTue Sep 11, 2007 12:03 pm

ee super mi je owo .. to imam i na blogu ..
Na vrh Go down
http://rebeldeway.blog.hr
Camila_girl
Najbolja Camilina drugarica
Najbolja Camilina drugarica
Camila_girl


Broj komentara : 377
Registration date : 2007-06-29

Camila Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Camila   Camila EmptyTue Sep 11, 2007 12:07 pm

I ja
Na vrh Go down
teety-buntovnica4ever
Upoznajes se sa Camilom
Upoznajes se sa Camilom
teety-buntovnica4ever


Broj komentara : 55
Age : 30
Localisation : N.S.
Registration date : 2008-11-06

Camila Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Camila   Camila EmptyFri Nov 07, 2008 7:32 pm

Camilina poruka na http://benjaminycamila.forogratis.es/foro/viewtopic.php?t=1320 pa sam vam morala pokazati a nisam znala gde da ubacim: hola queridos fans, solo les puedo escrivir una vez porque no tengo mucho tiempo libre.
les agradezco todo el apoyo que nos dan y los queremos mucho todos los de erreway.
Me conecto poco pero si teneis alguna pregunta mi msn es camila_erreway_todofans@hotmail.com
ahora mismito estoy conectada pero, os repito no tengo todo el tiempo que me gustaria para poder hablar cn vosotros.


atentamente: cami para: mis queridos fans (soys unos amores)

PD: me gustó mucho este foro jejeje
Na vrh Go down
http://r-way.gromnet.net
Sponsored content





Camila Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Camila   Camila Empty

Na vrh Go down
 
Camila
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Camila Bordonaba
» Camila Bordonaba-Por Ti
» Da li je Camila za 47 Street?
» Camila Bordonaba
» Camila u 4 caminos

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Camila Bordonaba :: Camila Bordonaba :: Intrevjui-
Idi na: